FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - Wakacje 2024 WAKE & SURF Village


*Imię Uczestnika

*Nazwisko

*Wiek

*Adres zamieszkania

*Adres e-mail uczestnika

*Adres e-mail opiekuna

Telefon komórkowy opiekuna (puste jeśli brak)
+48 
*Termin wyjazdu
  turnus I 23.06-5.07
  turnus II 7-19.07
  turnus III 21.07-2.08
  turnus IV 4-16.08
  turnus V 18-23.08
  turnus VI 25-30.08
Uwagi

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez SHOWTEAM Adam Szołtysek z siedzibą 41-711 Ruda Śląska, ul. Rycerska 9 w celu rejestracji na wyjazd/wycieczkę zawartą w powyższym formularzu. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@showteam.eu spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest SHOWTEAM Adam Szołtysek z siedzibą 41-711 Ruda Śląska, ul. Rycerska 9. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować bezpośrednio na adres biuro@showteam.eu. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem, jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych.
  Oświadczam iż wszystkie zawarte przeze mnie dane w formularzu są poprawne i zgodne z prawdą, jednocześnie oznajmiam, iż jestem osobą pełnoletnią - lub też zgłoszenie to wypełniał prawny opiekun.


  

* - pole obowiązkowe! W przypadku braku wypełnienia lub uzupełnienia informacji drogą mailową zgłoszenie zostaje anulowane.